İş bu şartlar sitenin kullanım kurallarını düzenlemektedir. Siteyi kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitenin kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir. Aynı şekilde, web sitesinin işletme ve idaresinin hatasız ve kesintisiz olacağı, aksaklıklar kusur ve bozuklulukların düzeltileceği, web sitesinin zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu hususunda kullanıcıya herhangi bir öneri ve tavsiyede bulunmamakta ve bu hususlarda kullanıcıya herhangi bir güvence ve teminat verilmemektedir.

Bu web sitesindeki bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile sunulmuş olup; hukuki, tıbbi, finansal, yatırım, vergi, muhasebe ve diğer benzeri konularda tavsiye niteliğinde değildir. Bu web sitesinde yayınlanan bilgilere güvenerek yapacağınız herhangi bir işlemin sorumluluğu tamamen size aittir.

Kullanıcılar, bu web sitesinin herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür.Bu web sitesi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

Bu internet sitesine erişimden, sitede yer alan bilgilerin ve/veya portal hizmetlerinin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun web site yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri ve/veya portal hizmetlerini hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesi link verdiği, banner yoluyla veya başka yollarla tanıtımını yaptığı site, ürün veya hizmetlerin içeriğinden ve kalitesinden sorumlu değildir.

Web sitesinde yer alan yatırım yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti ancak; mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak yatırım sözleşmesi ile verilebilmektedir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunan kişilerin kişisel görüşünü yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak karar verilmesi, risk ve getiri beklentinize, mali durumunuza uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan veriler baz alınarak yapılan işlemlerden doğan herhangi bir kayıptan, bilgilerdeki hata ve/veya eksikliklerden web sitemiz sorumlu tutulamaz. Piyasa verileri 15 dakika gecikmelidir. Bu web sitesini ziyaret eden tüm kullanıcılar kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.